Cu noua serie A-Line, Dynacord stabileste noi standade in segmentul boxelor mobile. Noua familie de boxe A-Line ofera 3 modele active si 3 modele pasive. Boxele din aceasta serie sunt ideale pentru concerte mici si mijlocii, aducand calitatea legendara Dynacord si la indemana celor ce dispun de bugete mai reduse. Aceste boxe ofera caracteristici la care nu v-ati fi asteptat.
- dimensiuni : 607 x 362 x 340mm
Boxa Activa Dynacord A Line 112a
| Carcasă | Lemn |
| SPL Maxim | 121 dB |
| Difuzor medii-joase | 12'' |
| Driver înalte | 1.5'' |
| Putere (RMS) | 420 W |
| Intrare | XLR / TRS Combo |
| Ieșire | XLR |
| Greutate | 16.8 kg |
Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Monitor Activ Coaxial
La comandăSet Boxa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandă
JBL PRX812W
Electro-Voice Live-X ELX 112 P

Omnitronic KM 112A
HK Audio LINEAR 3 Compact Venue Pack
Yamaha DHR12M



FBT Ventis 112MA