
-Boxă activă pe 2 căi
-Putere: 700 + 200 W RMS
-Frecvența de răspuns: 70Hz - 20KHz -6dB
-Difuzor: 2 x 6.5 - 1.5 coil inch
-Driver: 1 - 1.4 coil inch
-Max SPL cont. / peak: 124/131 dB
-Dispersie: 80° x 50°
-Dimensiune: 190 x 560 x 260
-Greutate: 12.3 kg
-Fabricat în Italia
FBT Ventis 206A
| Carcasă | Lemn |
| Putere (Peak) | 1800 W |
| SPL Maxim | 131 dB |
| Tehnologie | - |
| Difuzor medii-joase | 2x6.5'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Putere (RMS) | 900 W |
| Frecvență | 70 - 20 kHz |
| Intrare | XLR , RCA , JACK 6.3mm |
| Ieșire | XLR |
| Greutate | 12.3 kg |
Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.mai.2026














