Boxele EON 610 sunt de-a dreptul revolutionare prin simplul fapt ca iti ofera luxul unei boxe active de calitate ce incorporeaza un mixer cu 3 canale si posibilitatea de control a egalizatorului prin conexiune Bluetooth. Boxele sunt echipate cu un woofer de 10", un driver de 1" si ofera o putere de pana la 500 W. Incinta acustica dezvolta o presiune de pana la 124 dB. Astfel, boxele active EON 610 vor face spectacol in toate situatiile, fie in spatii inchise sau deschise. Cand vine vorba de portabilitate si functii utile, boxele active EON 610 sunt alegerea ideala. Si design-ul a primit modificari, avand un aspect mult mai modern si elegant. Design-ul general este unul special cu 2 manere ergonomice pnetru transport si manevrabilitate. +
Caracteristici principale:
Optimizarea spatiului interior al cabinetului prin tehnici speciale de injectare a plasticului si prindere
JBL Waveguide Technology
Bluetooth
Specificatii:
boxa activa, in 2 cai
Difuzor de 10", un driver de 1"
Putere: 500 W
Banda de frecvente: 52 Hz - 20 kHz
SPL maxim: 124 dB
Dispersie (O x V): 110 x 60 grade
Dimensiuni (I x L x A): 558 x 322 x 295 mm
Greutate: 11.79 kg
Pret pe bucata
JBl Eon 610
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | 1000 W |
| SPL Maxim | 124 dB |
| Difuzor medii-joase | 10'' |
| Driver înalte | 1.5'' |
| Putere (RMS) | 500 W |
| Frecvență | 52 - 20 kHz |
| Intrare | XLR , JACK 6.3mm , Bluetooth |
| Ieșire | XLR |
| Greutate | 11.8 kg |
Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
În stocBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026
Behringer DR 110 DSP
JBL EON 710
Boxa Activa Yamaha DBR 12

Novox N-VIBE 15





