N 12A este o boxa activa extrem de versatila, puternica si compacta. Are in componenta sa un difuzor de frecvente joase de 12" din neodim cu distorsiune scazuta si un driver de frecvente inalte de 1,5" din neodim. Datorita dimensiunii compacte si a puterii considerabile, N 12A este o boxa excelenta pentru orice sistem de sunet. Echipata cu adaptoare Flytrack, este usor de montat. Amplificatorul inovativ Powersoft ofera operare eficienta a energiei si control perfect al proprietatilor sunetului.
MAG N 12A
| Carcasă | Lemn |
| Putere (Peak) | - |
| SPL Maxim | 132 dB |
| Difuzor medii-joase | 12'' |
| Driver înalte | 1.5'' |
| Putere (RMS) | 1200 W |
| Frecvență | 60 - 18 kHz |
| Intrare | XLR |
| Ieșire | XLR |
| Greutate | 25 kg |
Boxa Activa
La comandăSet Boxa
La comandăSet Boxa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandă
Electro-Voice Live-X ELX 112 P
HK Audio Linear 3 Bass Power Pack


JBL PRX812W
FBT Ventis 112A



