Desfacut ambalajul original stare NOU cu garantie.
Yamaha DSR115 este o boxa activa, de putere mare, capabila sa atinga o iesire cu SPL maxim de 136dB. Echipat cu procesoare DSP de 48 biti, de inalta performanta si amplificatoare de clasa D de 1300 W (850W aplificare pentru joase, 450W amplificare pentru inalte) ofera un sunet cu rezolutie la cel mai inalt nivel din clasa sa si performante superbe SPL.
Yamaha DSR115 este perfect pentru aplicatii live si instalatii de sunet, care necesita bas puternic si adancime suplimentare, impreuna cu un raspuns precis la frecvente înalte.
Boxa activa Yamaha DSR 115 B-Stock
| Carcasa | Lemn |
| Putere (Peak) | 1500 W |
| SPL Maxim | 136 dB |
| Difuzor medii-joase | 15'' |
| Driver inalte | 2''titanium |
| Putere (RMS) | 1300 W |
| Frecventa | 45 - 20 kHz |
| Intrare | XLR |
| Iesire | XLR |
| Greutate | 27.2 kg |
Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
În stocBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 06.apr.2026Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 06.apr.2026Monitor Activ Coaxial
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 08.apr.2026
FBT MITUS 152 A
Yamaha DHR 15
JBL PRX812W


Omnitronic KM 115A