
Garantie: 7 ani
- dimensiuni : 305 x 502 x 310mm
Boxa Activa Yamaha DXR 10
| Carcasă | ABS Black |
| Putere (Peak) | 1100 W |
| SPL Maxim | 131 dB |
| Difuzor medii-joase | 10'' |
| Driver înalte | 1.4'' |
| Putere (RMS) | 700 W |
| Frecvență | 56 -20 kHz |
| Intrare | XLR / JACK / RCA |
| Ieșire | XLR |
| Greutate | 14.5 kg |



















