
Garantie: 7 ani
- dimensiuni : 445 x 700 x 380mm
Yamaha DXR 15
| Carcasă | ABS Black |
| Putere (Peak) | 1100 W |
| SPL Maxim | 133 dB |
| Difuzor medii-joase | 15'' |
| Driver înalte | 1.4'' |
| Putere (RMS) | 700 W |
| Frecvență | 49 - 20 kHz |
| Intrare | XLR / JACK / RCA |
| Ieșire | XLR |
| Greutate | 22.5 kg |















