Boxă pasivă pe 2 căi cu design robust, rezistent și o construcție facilă de tip ”bass reflex”. Reprezintă alegerea ideală pentru evenimente fie ca boxă fullrange, satelit sau pentru monitorizarea pe scenă.
LD Systems Stinger 28 G3
| Carcasă | Birch plywood |
| Putere (Peak) | 800 W |
| SPL Maxim | 99 dB |
| Impedanță | 8 Ohm |
| Difuzor medii-joase | 2x8" |
| Driver înalte | 2'' |
| Tip boxă | Pasiv |
| Putere (RMS) | 400 W |
| Frecvență | 58 - 20 kHz |
| Greutate | 19 kg |
| Dimensiuni | 270 x 756 x 290 mm |
Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.mai.2026Boxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăMonitor de Scena Pasiv
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandă
LD Systems Stinger 12 G3
HK Audio Premium PR:O 12M

Yamaha CHR-15M
FBT Ventis 206

Behringer PK115