Sistem PA all-in-one Alto Busker pe 2 cai alimentat cu acumulator.
Alto Busker
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | 200 W |
| SPL Maxim | 121 dB |
| Tehnologie | Bluetooth |
| Difuzor medii-joase | 6.5'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Intrare | XLR , JACK 6.3mm , Bluetooth |
| Putere (RMS) | - |
| Alimentare prin | Baterie/Acumulator |
| Ieșire | XLR , RCA |
| Greutate | 25.4 kg |
| Dimensiuni | 219 x 299 x 254 mm |
Sistem Portabil
În stocSistem Portabil
La comandăSistem Portabil
La comandăSistem Portabil
În stocSistem Portabil
În stocBoxa Portabila
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 03.mai.2026Sistem Portabil
În stocBoxa Portabila
La comandă
LD Systems ANNY® 10 BPH 2 B8




Behringer Europort MPA40BT PRO

Omnitronic MOM-10BT4