Omnitronic MOM-10BT4
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | 160 W |
| SPL Maxim | - |
| Tehnologie | - |
| Difuzor medii-joase | 10'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Intrare | XLR , JACK 6.3mm , Bluetooth |
| Putere (RMS) | 80 W |
| Alimentare prin | Baterie/Acumulator , 220V Direct |
| Ieșire | XLR |
| Greutate | 14.7 kg |
| Dimensiuni | - |
Sistem Portabil
În stocSistem Portabil
La comandăSistem Portabil
La comandăSistem Portabil
În stocSistem Portabil
În stocSistem Portabil
În stocBoxa portbila
În stoc
LD Systems ANNY® 10 BPH 2 B8




