Ampeg Heritage SVT-810E - Proiectat și asamblat în S.U.A., cabinetul de bas Heritage SVT-810E oferă tonul legendar Ampeg într-un pachet premium.
Putere de 800 W @ 4 Ohm (mono), 2x 400 W @ 8 Ohm (stereo)
SPL maxim de 130 dB
Răspuns în frecvențe: 40 Hz - 5 kHz
8 x drivere de joase Eminence custom made de 10"
Sensibilitatea: 100 dB
Carcasă de plop rezistentă de 15 mm
Conectori jack si speakon
Greutate: 76.2 kg
Potrivit pentru head-ul Heritage SVT-CL
Fabricat in Statele Unite ale Americii
Ampeg Heritage SVT-810E
| Tip amplificator | Cabinete |
| Putere | 800 W |
| Difuzoare | 8 x 10" |
| Canale | - |
| Send / Return | Nu |
| Rec out | Nu |
| Conector MIDI | Nu |
| Ieșire difuzor extern | Nu |
| Ieșire căști | Nu |
| Ieșire footswitch | Nu |
| Intrare | Speakon , JACK 6.3mm |
| Equalizer | Nu |
| Compressor/limiter | Nu |
| Effects | Nu |
| USB | Nu |
Cabinet Chitara Bas
La comandăCabinet Chitara Bas
La comandăCabinet Chitara Bas
În stocCabinet Chitara Bas
La comandăCabinet Chitara Bas
La comandăCabinet Chitara Bas
La comandăCabinet Chitara Bas
La comandăCabinet Chitara Bas
La comandăCabinet Chitara Bas
La comandăCabinet Chitara Bas
La comandăCabinet Chitara Bas
La comandăCabinet Chitara Bas
La comandă
Ampeg SVT-810E


Hartke HyDrive HL210



Markbass Standard 108 HR


