Audio Technica ATH-R70xa
| Tip căști | Over-Ear |
| Sistem | Deschis |
| Frecvență | 5 - 40 kHz |
| Sensibilitate în dB | 98 |
| Driver în mm | 45 |
| Impedanță în Ohm | 470 |
| Putere maximă de intrare | 1000 mW |
| Conector semnal | Jack mic stereo 3.5mm , Jack mare 6.3 mm |
| Cablu | Drept de 3m |
| Accesorii | Husa , Cablu , Adaptor, Cablu |
Casti Studio
În stocCasti Studio
În stocCasti Studio
În stocCasti Studio
La comandăCasti Studio
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 28.apr.2026Casti Studio
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 29.apr.2026Casti Studio
În stoc
Audio Technica ATH-R50x


AKG K 371
Neumann NDH 30 Black Edition
Omnitronic SHP 900