CastiBeyerdynamic DT 880 PRO căști de referință semi-deschise, construcție de calitate superioară și toate părțile înlocuibile.
Caracteristici:
Beyerdynamic DT 880 PRO
| Tip căști | Over-Ear |
| Sistem | Semi Deschis |
| Frecvență | 5 - 35 kHz |
| Sensibilitate în dB | 96 |
| Driver în mm | - |
| Impedanță în Ohm | 250 |
| Putere maximă de intrare | - |
| Conector semnal | Jack mic stereo 3.5mm |
| Cablu | Spiral de 3m |
| Accesorii | Husa , Adaptor |
Casti Studio
La comandăCasti Studio
La comandăCasti
În stocCasti Studio
În stocCasti Studio
La comandăCasti Studio
În stoc
Beyerdynamic DT-990 Pro
AKG K 371

Sennheiser HD 300 Pro

Samson SR350