Castile de studio Focal Lensys Professional au un design inchis, fiind concepute pentru precizie sonora si confort sporit in timpul utilizarii. Echipate cu drivere de 40 mm din aluminiu-magneziu, acestea produc un raspuns in frecventa extins (5Hz-22kHz), distorsiuni reduse (0,3% @ 1kHz/100dB SPL) si o imagine stereo superioara datorita pozitionarii usor unghiulare a driverelor. Cu o impedanta de 26 Ohmi si o sensibilitate de 100 dB SPL/1 mW, castile de studio Focal Lensys Professional sunt ideale pentru monitorizare si mixaj. Designul ergonomic include earpad-uri cu memorie si un handband confortabil produs dintr-un material respirabil. Deoarece au o greutate de doar 306 g si includ doua cabluri (de 1,2 si 3 m), castile sunt portabile si pot fi utilizate si in timpul mersului.
Accesorii incluse:
Focal Lensys Professional
| Tip căști | On-Ear |
| Sistem | Inchis |
| Frecvență | 5 - 22 kHz |
| Sensibilitate în dB | 100 |
| Driver în mm | 40 |
| Impedanță în Ohm | 26 |
| Putere maximă de intrare | - |
| Conector semnal | Jack mare 6.3 mm |
| Cablu | Drept de 1.2m |
| Accesorii | Husa |
Casti Studio
La comandăCasti Studio
La comandăCasti
În stocCasti Studio
La comandăCasti Studio
La comandăCasti Studio
În stocCasti Studio
În stoc
Focal Clear Pro
Audio Technica ATH M60X
AKG K 361
Adam Audio Pro SP-5
Roland VMH-S100
Behringer HPS 5000