Sennheiser HD 300 PROtect casti audio de inalta calitate, cu un răspunsul liniar de frecvență care oferă un sunet neutru și de înaltă rezoluție. Cu traductori foarte sensibili și diafragme de precizie, HD 300 PROtect reproduce un sunet clar si fără distorsiuni, chiar și la volum maxim.
Căștile inchise, supra-auriculare, sunt echipate cu ActiveGard©, care protejează de vârfurile de volum bruște, la valori de peste 110 dB ale nivelului de presiune sonora. Designul confortabil cu căptușeală permite o utilizare facilă chiar si în sesiuni lungi de lucru.
Sennheiser HD 300 PROtect
| Tip căști | Over-Ear |
| Sistem | Inchis |
| Frecvență | 6-25 kHz |
| Sensibilitate în dB | 108 |
| Driver în mm | - |
| Impedanță în Ohm | 64 |
| Putere maximă de intrare | 500 mW |
| Conector semnal | Jack mic stereo 3.5mm |
| Cablu | Drept de 1.5m |
| Accesorii | Cablu , Adaptor |
Casti Studio
În stocCasti Studio
În stocCasti
În stocCasti Studio
La comandăCasti Studio
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 01.mai.2026Casti Studio
La comandăCasti Studio
La comandăCasti Studio
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 01.mai.2026
Sennheiser HD 300 Pro
Shure SRH 240 A
AKG K 361

Neumann NDH 20 Black Edition Limited

Pioneer HRM 6