
Chitara clasica Thinline cu sistem de preluare
| Baterie: | 1 x 9.0 bloc VE 6F22 zinc carbon încorporat |
| Gât: | Mahon Tastatură: nuc 19 frete |
| Corp: | 4/4 Carpen vopsit |
| Lungimea scalei: | 650 mm |
| Lățimea piuliței: | 45 mm |
| Număr de șiruri: | 6 |
| Brigde: | arțar |
| Top: | Pin masiv |
| Culoare: | Natură |
| Greutate: | 1,75 kg |
Dimavery TB 100 Natural
| Set | Nu |
| Dimensiune | 4/4 peste 14 ani |
| Cutaway | Da |
| Față | Spruce |
| Culoare | Natural |
| Limbă | Palisandru |
| Gât | Nato |
| Husa sau Toc | Nu |
| Greutate | 2 |















