Mașină de ceață de 1820 W cu iluminare cu LED, funcționare verticală și orizontală
| Alimentare electrică: | 230 V c.a., 50 Hz |
| Consum de energie: | 1820 V |
| Clasificare IP: | IP20 |
| LED: | 27 x PCL RGBWA de 8 W 5in1 de mare putere (amestec de culori omogen) |
| Timp de încălzire: | Ca. 14 min |
| Distanta de iesire: | Ca. 10 m |
| Capacitatea rezervorului: | 6 l Fluid de fum |
| Consumul de lichid: | Ca. 400 ml / min |
| Canalele DMX: | 10; 15; 25 |
| Conexiune de alimentare: | Intrare rețea PowerCON TRUE (M) versiune de montare Cablu de alimentare cu mufă de siguranță (furnizat) |
| Control: | Telecomandă fără fir (furnizată); W-DMX prin soluție wireless (opțional); DMX; Funcția master / slave; Temporizator |
| Culoarea carcasei: | Negru |
| Frecvența operatorului: | 433,92 MHz |
| Culoare: | Negru |
| Dimensiune: | Lățime: 32,1 cm Adâncime: 39,3 cm Înălțime: 42 cm |
| Greutate: | 24,85 kg |
Antari M-9 RGBAW
| Alimentare | 230V AC |
| Capacitate Rezervor | 6 l |
| Conector alimentare | - |
| Conector semnal | Mufa xlr tata de 5 pini panou , Mufa xlr tata de 3 pini panou , Mufa xlr mama de 5 pini panou , Mufa xlr mama de 3 pini panou |
| Consum de fluid | 400 ml/min |
| Consum de putere | 1820W |
| Debit | - |
| Dimensiuni | - |
| Distanță de propagare | 10 m |
| DMX | Da |
| Greutate | 25 kg |
| Set | Nu |
Masina de Fum Stage Fogger
La comandăMasina de Fum Spray Fogger
La comandăMasina de Fum Spray Fogger
În stocMasina de Fum
În stocMasina de Fum
În stocMasina de Fum
În stocSet masina de fum
În stoc
Antari M-7X RGBA

Eurolite NSF-350 LED Hybrid
Cameo Steam Wizard 2000

FOS JET 1500
