Aplicatii:
Specificatii:
| Polar pattern | supercardioid |
| Frecventa | 70 - 20.000 Hz |
| Sensibilitate | 2.6 mV/Pa (-52 dBV) |
| SPL max. | 147/156 dB SPL |
| Zgomot | 18 dB-A |
| Raport/semnal zgomot | 76 dB |
| Impedanta | <=600 ohm |
| impedanta recomandata | >=2000 ohm |
| Phantom power | nu |
| Conector | 3-pin XLR |
| Finisaj | albastru cu gri mat |
| Dimensiune | 185.2mm, diametru 51 mm |
| Greutate bruta | 655 g |
AKG D7
| Set | Nu |
| Capsula microfon | Dinamic |
| Tip microfon | cu diafragma mica |
| Intrerupător | Nu |
| Caracteristica polară | Super-Cardioid |
| Pentru | Microfoane Vocale |
Microfon Cu Fir
În stocMicrofon cu Fir
La comandăMicrofon cu Fir
La comandăMicrofon cu Fir
La comandăMicrofon Vocal
În stocMicrofon cu Fir
La comandăMicrofon Vocal
La comandăMicrofon cu fir
În stocMicrofon cu Fir
La comandăMicrofon cu Fir
În stoc
AKG D5 C

Sennheiser E 945

Samson Q8X

SE Electronics V7 Black
Shure Nexadyne 8/S
