Aplicatii:
Specificatii:
| Polar pattern | omnidirectional |
| Frecventa | 20 to 20,000 Hz |
| Sensibilitate | 8 mV/Pa (-42 dBV) |
| SPL max. | 133 dB (k=1 %) |
| Zgomot | 37 dB |
| Raport/Semnal zgomot | 68 dB |
| Impedanta | 3500 ohm |
| Impedanta recomandata | >10,000 ohm |
| Consum de curent | <0.6 mA |
| Cablu | 1.5 m |
| Finisaj | diferite culori mat |
| Greutate neta | 0.4 g |
| Greutate bruta | 85 g |
AKG CK 77wr L
| Capsula microfon | Dinamic , Condensator |
| Caracteristica polară | Omni-Directional , Cardioid |
| Conexiune microfon | cu fir |
| Microfoane Radio si Tv | Da |
| Pentru | Reporteri , Microfoane Vocale , Conferinte , Camere video |
| Sistem microfon | Nu |
| Tip microfon | lavalier , cu diafragma mica |
| Wireless | Nu |
Microfon Lavaliera
La comandăMicrofon Lavalier
La comandăMicrofon Lavalier
La comandăMicrofon Lavalier
La comandăMicrofon Lavalier
La comandăMicrofon Lavalier
La comandăMicrofon Lavalier
La comandăMicrofon Lavalier
La comandăMicrofon Lavaliera
La comandăMicrofon Lavaliera
La comandăMicrofon Lavaliera
În stocMicrofon Lavaliera
La comandă
AKG C 417 L

Audio Technica PRO 70

Sennheiser MKE mini
Shure WL93
Beyerdynamic MCE 60.18

DPA 4061-OP-C-B90

Omnitronic FAS Lavalier Microphone for Bodypack