-88 NH-clape (Natural Weighted Hammer Action) de control cu 3 nivele touch
-8 sunete, polifonie 120-note, 8 melodii demo
-Reverb și Chorus, ieșire pentru căști, 2x sistem 9W difuzor
-Include sursa de alimentare, pedala de a susține
-Dimensiuni: 1365 x 274 x 781 mm (LxAxÎ).
-Greutate: 11,8 kg
-Culoare: negru
Korg B1 Black
| Număr clape | 88 |
| Polifonie | 120 |
| Culoare | Black |
| Dimensiuni | 1365 x 274 x 781 mm |
| Tip clape | Pian digital |
| Stativ | Nu |
| Intrare Microfon | Nu |
| Efecte | Reverb, chorus |
| Alimentare prin | Alimentator |
| Pedale | Sustain |
| Display | Nu |
| Rotary Control | Nu |
| Conexiune pedală | Sustain |
| Silent System | Nu |
| Pitch Bend/Modulation | Nu |
| Greutate | 11.8 kg |
| Clape dinamice | Da |
| Difuzoare | 2 x 9W |
| Ieșire căști | Da |
| USB | Nu |
| MIDI | Nu |
| Memorie internă | - |
| Metronom | Nu |
| Recorder | Nu |
| Egalizator | Nu |
| Ritmuri | Nu |
| Clape gradate | Nu |
Pian Digital
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Pian Digital
În stocPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 08.apr.2026
Korg SP 280

Roland GO:PIANO88 PX
Kurzweil MPS10
Kawai VPC 1
Casio CDP-S360