Evans UV1 Coated Fusion Tom Pack ( 10' 12' 14' )

Evans
NOU
LICHIDARE STOC
+CADOU
Evans UV1 Coated Fusion Tom Pack ( 10' 12' 14' )
  • Evans UV1 Coated Fusion Tom Pack ( 10' 12' 14' )
  • Evans UV1 Coated Fusion Tom Pack ( 10' 12' 14' )
  • Evans UV1 Coated Fusion Tom Pack ( 10' 12' 14' )
409.00
La comandă
2 ani
  • Pachet cu trei fețe de tobă UV pentru tomuri (10, 12, 14).
  • Acoperire UV brevetată, întărită prin UV, cu durabilitate și consistență excepționale; rezistă la exfoliere, ciobire și uzură.
  • Film monostrat de 10 mil pentru sunet deschis și expresiv, plus tehnologia EVANS Level 360 pentru contact corect între față și corpul tobei.

Set fata toba Evans UV1 Coated Fusion Tom Pack ( 10' 12' 14' )

Performanță profesională pentru tom-uri

Setul față tobă Evans UV1 Coated Fusion Tom Pack este conceput pentru toboșari care vor un upgrade rapid și coerent al kitului, cu un sunet deschis și controlat. Datorită stratului UV polimerizat, aceste fețe rezistă excelent la uzură, păstrând aceeași senzație și atac pe termen lung.

Cu o construcție dintr-un singur strat de film de 10mil, fiecare față oferă un răspuns expresiv și o dinamică amplă, potrivită atât pentru studio, cât și pentru scenă. Tehnologia Level 360 optimizează contactul dintre față și corpul tobei, pentru acordaj mai stabil și consistență între tobe.

Caracteristici principale

  • Pachet pentru tom-uri: include trei fețe UV pentru tom.
  • Strat UV polimerizat (patentat) cu durabilitate și consistență superioare; rezistență ridicată la exfoliere, ciobire și uzură.
  • Construcție single-ply din film premium de 10mil pentru un sunet deschis, clar și expresiv.
  • Design de guler Level 360 (tehnologie exclusivă) pentru contact corect cu corpul tobei și acordaj mai precis.
  • Fețe proiectate, inginerizate și fabricate în SUA, în unitatea de producție din New York.

Sunet și utilizare

Evans UV1 Coated este o alegere versatilă pentru stiluri precum rock, pop, fusion, funk sau worship, unde ai nevoie de atac definit și sustain natural. Coating-ul UV menține o textură uniformă și o senzație constantă la lovire, chiar și în condiții de utilizare intensă.

Detalii tehnice

ModelEVANS UV1 Coated Fusion Tom Pack
ConfigurațieSet 10", 12", 14"
Conținut pachetInclude trei fețe UV pentru tom-uri
Grosime film10mil
ConstrucțieUn singur strat (single ply)
Tip coatingCoating UV polimerizat (patentat), anti-uzură
TehnologieEVANS Level 360 pentru contact optim cu corpul tobei
OrigineProiectat și fabricat în SUA (New York)

De ce să alegi UV1 Coated

Dacă vrei fețe de tom care să combine durabilitatea ridicată cu un timbru deschis și acordaj stabil, acest set Fusion este o soluție eficientă și tehnică. Obții trei fețe premium, potrivite pentru un kit echilibrat, cu răspuns consistent de la 10" la 14".

Evans UV1 Coated Fusion Tom Pack ( 10' 12' 14' )

Specificații Evans UV1 Coated Fusion Tom Pack ( 10' 12' 14' )
Diametru (inch)10-12-14
SetDa
Tip accesoriiFete de toba/percutii
Tipul TobeiToba Mica , Tom


Produse asemănătoare Evans UV1 Coated Fusion Tom Pack ( 10' 12' 14' )