Truth B2030A face parte dintr-o serie de monitoare active pentru studio cu 2 cai bi-amplificate care sunt gata sa livreze cel mai curat sunet din categoria lor, pentru un buget cat mai accesibil. Acestea sunt echipate cu un difuzor de 6 3/4" cu diafragma din polipropilena si tweeter de 3/4" racit prin ferofluid, ce impreuna cu amplificarea incorporata, livreaza o putere de pana la 100 W pe o banda de frecvente cuprinsa intre 50 Hz si 21 KHz. Fiind parte dintr-o gama profesionala de monitoare active pentru studio, B2030A sunt echipate cu toate corectiile de care ai nevoie pentru un setup optim in functie de acustica incaperii, intrari XLR si TRS cu Trim Level pentru sensibilitate si protectie activa pentru fiabilitate sporita.
In plus, daca ai parte de neclaritati sonore, poti opri oricare din cele doua difuzoare ca sa detectezi si sa rezolvi problema cat mai repede.
Specificatii:
Monitor de studio activ in 2 cai
Difuzor de 6 3/4" cu diafragma din polipropilena
Tweeter de 3/4" racit prin ferrofluid
Putere: 100 W
Banda de frecvente: 50 Hz - 21 kHz
SPL maxim (1W / 1m): 113 dB
Dimensiuni (I x L x A): 317 x 214 x 211 mm
Greutate 9.84 kg
Pret pe bucata.
Behringer B2030 A
| Bluetooth | Nu |
| Carcasă | Lemn |
| Putere (RMS) | 100 W |
| Difuzor medii-joase | 6.75" |
| Driver înalte | 0.75'' |
| Intrare | XLR , JACK 6.3mm |
| Răspuns frecvență | 50Hz-21kHz |
| Greutate | 9.4 kg |
Monitor Activ
La comandăMonitor Activ
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Monitor Activ
La comandăMonitor Activ
În stocSet Monitor
La comandăMonitor Activ
La comandăMonitor Activ
La comandăMonitor Activ
În stocMonitor Activ
În stoc
Behringer B 3030 A


Palmer Pro STUDIMON 5

JBL 1 Series 104

Kali Audio IN-8 V2
Focal Alpha Twin Evo
Pioneer VM-70