| Kawai CA-401 White SET |
|---|
Pian digital Kawai CA-401 W cu o formă compactă și cu o claviatură Grand Feel Compact, cu clape din lemn ce oferă un sunet cald, frumos, caracteristic pianelor EX Competition Grand și Kawai EX Concert Grand. Dispune de un afișaj OLED ce oferă o operare intuitivă a pianului, putând fi totodată conectat la o tabletă sau smartphone prin Bluetooth Audio și MIDI pentru a vă bucura de o mare varietate de aplicații interesante legate de muzică care îmbunătățesc experiența de învățare și redare .
Kawai CA-401 White SET
| Set | Da |
| Culoare | White |
| Număr clape | 88 |
| Tip clape | Set Piane Digitale |
| Clape dinamice | Da |
| Dimensiuni | 1360 x 485 x 915 mm |
| Greutate | 57 kg |
| Pitch Bend/Modulation | Nu |
| Tip pedală | Damper, Sostenuto, Soft |
| Conexiune pedală | Da |
| Rotary Control | Nu |
| Display | LCD |
| Pedale | Da |
| Efecte | Da |
| Intrare Microfon | Nu |
| Stativ | Da |
| Difuzoare | 2 x 20W |
| Ieșire căști | Da |
| USB | Da |
| Clape gradate | Da |
| Polifonie | 192 |
| Ritmuri | Nu |
| Egalizator | Nu |
| Recorder | Da |
| Metronom | Da |
| Memorie internă | Da |
| MIDI | Da |