| Kawai CA-701 White SET |
|---|
Kawai CA-701 White SET
| Set | Da |
| Culoare | White |
| Număr clape | 88 |
| Tip clape | Set Piane Digitale |
| Clape dinamice | Da |
| Dimensiuni | 1450 x 495 x 970 mm |
| Greutate | 76.4 kg |
| Pitch Bend/Modulation | Nu |
| Tip pedală | Damper, Sostenuto, Soft |
| Conexiune pedală | Da |
| Rotary Control | Nu |
| Display | LCD |
| Pedale | Da |
| Efecte | Da |
| Intrare Microfon | Nu |
| Stativ | Da |
| Difuzoare | 2 x 55W |
| Ieșire căști | Da |
| USB | Da |
| Clape gradate | Da |
| Polifonie | 256 |
| Ritmuri | Nu |
| Egalizator | Nu |
| Recorder | Da |
| Metronom | Da |
| Memorie internă | Da |
| MIDI | Da |
Pian Digital
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 28.apr.2026Pian Digital
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 28.apr.2026
Kawai CA-701 Rosewood