| Yamaha P-225 Black Bag SET |
|---|
Pian digital de scenă cu claviatură ponderată cu 88 de clape Graded Hammer Compact (GHC), generare de sunet Yamaha CFX Virtual Resonance Modeling Lite (VRM Lite), eșantioane Key-Off și polifonie de 192 de note.
Yamaha P-225 Black Bag SET
| Set | Da |
| Număr clape | 88 |
| Polifonie | 192 |
| Culoare | Black |
| Dimensiuni | 1326 x 129 x 272 mm |
| Tip clape | Set Piane Digitale |
| Stativ | Nu |
| Intrare Microfon | Nu |
| Efecte | Da |
| Alimentare prin | 220V Direct |
| Pedale | Da |
| Display | Nu |
| Rotary Control | Nu |
| Conexiune pedală | Da |
| Silent System | Nu |
| Pitch Bend/Modulation | Nu |
| Greutate | 11.5 kg |
| Clape dinamice | Da |
| Difuzoare | 2 x 7W |
| Ieșire căști | Da |
| USB | Da |
| MIDI | Da |
| Memorie internă | Da |
| Metronom | Da |
| Recorder | Da |
| Egalizator | Nu |
| Ritmuri | Nu |
| Clape gradate | Da |