Dynacord PSD 218
| Carcasă | Lemn |
| Putere (Peak) | 3200 W |
| SPL Maxim | 130 dB |
| Difuzor joase | 18'' |
| Putere (RMS) | 2000 W |
| Frecvență | 34 - 150 Hz |
| Intrare | XLR , JACK 6.3mm |
| Ieșire | 2 x XLR , 2 x Speakon |
| Dimensiuni | 75.9x57.5x69.4 cm |
| Greutate | 45.2 kg |
Subwoofer Activ
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.apr.2026Subwoofer Activ
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Subwoofer Activ
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.apr.2026Subwoofer Activ
La comandăSubwoofer Activ
La comandăSubwoofer Activ
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.apr.2026Subwoofer Activ
La comandăSubwoofer Activ
La comandă
Turbosound iP12B


HK Audio Premium PR:O 118 SUB D2
Presonus AIR 18s

