
Subwoofer activ FBT HIMAXX 100 SA
subwoofer activ
putere : 1200 w
configuratie: band pass
difuzor frecvente joase: 1x18"
SPL maxim : 133dB
omnidirectional disp
conectori intrare : XLR cu loop
lungime cablu alimentare : 5m
greutate : 43 kg
FBT Himaxx 100sa
| Carcasă | Lemn |
| Putere (Peak) | 2400 W |
| SPL Maxim | 139 dB |
| Difuzor joase | 18'' |
| Putere (RMS) | 1200 W |
| Frecvență | 38 - 120 Hz |
| Intrare | XLR |
| Ieșire | 4x XLR |
| Dimensiuni | 53x60.5x65.5 cm |
| Greutate | 43 kg |




















