Alto TX 215
boxa activa
difuzor: 15"
driver: 1"
putere: 300 W RMS / 600 W peak
amplificator de clasa D
Bi - Amp
raspuns frecventa: 65 - 20,000 Hz
nivel maxim: 119 dB
unghi dispersie: 90° x 60°
intrare XLR/jack 6.3 mm combo
iesire XLR
groundlift switch
contour switch
selector mic/line
flansa de montare pe suport de 36 mm
suruburi de fixare M10
dimensiuni: 627 x 386 x 371 mm
greutate: 14.7 kg
Alto TX 215
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | 600 W |
| SPL Maxim | 119 dB |
| Difuzor medii-joase | 15'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Putere (RMS) | 300 W |
| Frecvență | 65 - 20 kHz |
| Intrare | Combo XLR-Jack |
| Ieșire | XLR |
| Greutate | 14.7 kg |
Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 08.apr.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 08.apr.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 08.apr.2026
Boxa Activa Alto TX 315
Ihos Naxos 15A DSP

LD Systems ICOA 15 A BT W

