Boxă activă Alto TX 415 - Putere 350W RMS, Bluetooth, mixer 2 canale integrat, woofer de 15", carcasa usoara, design versatil, amplificator clasa D, design si configurare in SUA.
Alto TX 415
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | 700 W |
| SPL Maxim | 121 dB |
| Tehnologie | Bluetooth |
| Difuzor medii-joase | 15'' |
| Driver înalte | 2'' |
| Putere (RMS) | 350 W |
| Frecvență | 75 - 20 kHz |
| Intrare | Combo XLR-Jack |
| Ieșire | XLR |
| Greutate | 14.5 kg |
Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 04.mai.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 04.mai.2026Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 04.mai.2026Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 05.mai.2026
Boxa Activa Alto TX 315






Sal PAX 42BT
Ihos Naxos 15A DSP
Behringer B115W Bluetooth