Alto TX 310
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | 350 W |
| SPL Maxim | 117 dB |
| Tehnologie | - |
| Difuzor medii-joase | 10'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Putere (RMS) | 175 W |
| Frecvență | 75 - 20 kHz |
| Intrare | XLR |
| Ieșire | XLR |
| Greutate | 6.1 kg |
Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 04.mai.2026Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 04.mai.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 04.mai.2026Boxe active
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxe active
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 04.mai.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 04.mai.2026
Alto TX 410
Presonus AIR 10
Yamaha DBR 10

Turbosound MILAN M10
FBT X-LITE 110A


Behringer PK110A