-Boxă activă, 2 căi
-Biamplificată
-Difuzor de 10" și un driver de 1"
-Putere: 600 W
-Bandă de frecvențe: 55 Hz - 18 kHz
-SPL maxim: 126 dB
-Dispersie (O x V): 90 x 60 grade
-Greutate: 14.5 kg
-Dimensiuni: 522 X 329 X 294 mm
-Preț pe bucată
Turbosound MILAN M10
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | - |
| SPL Maxim | 126 dB |
| Tehnologie | - |
| Difuzor medii-joase | 10'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Putere (RMS) | 600 W |
| Frecvență | 55 - 18 kHz |
| Intrare | XLR , JACK 6.3mm |
| Ieșire | XLR |
| Greutate | 14.5 kg |
Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 04.mai.2026Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
În stocBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 04.mai.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 04.mai.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 04.mai.2026Boxa Activa
În stocBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 04.mai.2026
Turbosound NuQ102-AN
Presonus AIR 10
Yamaha DXR 10 MKII

HK Audio SONAR 110 Xi



LD Systems ICOA 12 A
Behringer B210d