Boxă activă Alto TX 412 - Putere 350W RMS, Bluetooth, mixer 2 canale integrat, woofer de 12", carcasa usoara, design versatil, amplificator clasa D, design si configurare in SUA.
Alto TX 412
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | 350 W |
| SPL Maxim | 120 dB |
| Tehnologie | Bluetooth |
| Difuzor medii-joase | 12'' |
| Driver înalte | 1.4'' |
| Putere (RMS) | 700 W |
| Frecvență | 75 - 20 kHz |
| Intrare | Combo XLR-Jack |
| Ieșire | XLR |
| Greutate | 13.2 kg |
Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 04.mai.2026Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 05.mai.2026Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
În stocBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 04.mai.2026
Alto TX 410



Behringer Eurolive B12X
Boxa Activa Yamaha DBR 12

HK Audio SONAR 112 Xi
JBL PRX 912