Boxa Activa PA Behringer PK115A
Boxa activa PA de 800 W, cu difuzor de 15", player media încorporat, receptor Bluetooth și mixer integrat. PK115A este un sistem super-compact, excepțional, in 2 căi, cu 800 W, cu player media încorporat și Bluetooth, ideal pentru sunet live, PA portabil, karaoke, monitor și biserici.
Calitatea profesionala a sunetului unei boxe active, nu a fost niciodata atat de accesibila!
Boxa activa in 2 cai, cu 800W pentru live sau redare
Ultra-compacta si usoara, sunet excelent la SPL ridicat
Media player incorporat cu display, SD card, USB si Bluetooth receiver
Mixer cu 2 canale cu intrari Mic/Line separate
Egalizator 2 benzi cu procesor sunet integrat
Difuzor puternic de 15" ofera putere acustica si bas profund
Driver compresie pentru inalte clare 1"
Dispersie ultra-wide
Line output aditional apentru a lega alta boxa
Cabinet ergonomic cu manere pentru manevrare si transport usor
Componente de cea mai buna calitate
Specificatii:
Boxa activa 2 cai
Bass-Reflex
Clasa AB
Putere max.: 800W
Canale intrare: 1 x Mono, 2 x Stereo
HF Driver Compresie 1 x 1" / 25.4 mm
LF Woofer 1 x 15" (386 mm)
Frecventa raspuns: 20 Hz - 20 kHz -10 dB
Max SPL 95 dB
Media Player: USB / SD / TF - FAT 16, FAT 32
Formate suportate: MP3 / WMA / WAV / FLAC / APE
Bit rate: 32 – 800 kbp
Sample rate: 44.1 kHz
Intrare: 1 x XLR / 1/4" TRS combo jack
linie 1 x 1/8" (3.5 mm) TRS, stereo
AUX in / out: 2 x RCA
SD Card de pana la 32 GB
Bluetooth:
Frecventa: 2402 MHz ~ 2480 MHz
Versiune: Bluetooth 5.0
A2DP 1.2 profile
Distanta comuniare: 10 m
Egalizator: ±12 dB @ 10 kHz, shelving
Consum: 220 W
Elemente montaj: soclu stativ 35 mm
Maner: 1 x Top
Dimensiuni: 400 x 485 x 740 mm
Greutate: 17.7 kg
Behringer PK115A
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | 800 W |
| SPL Maxim | 95 dB |
| Tehnologie | USB , Player MP3 , Bluetooth |
| Difuzor medii-joase | 15'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Putere (RMS) | 400 W |
| Frecvență | 40 - 20 kHz |
| Intrare | XLR , RCA , JACK 6.3mm |
| Ieșire | RCA |
| Greutate | 17.7 kg |
Wagner Cristian
20.aug.2025
Behringer PK115A Boxa activa, o boxa foarte bună
Behringer PK115A Boxa activa este ceea ce mi am dorit, in raport de prețul plătit.Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
În stocBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 12.mai.2026Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandă
Behringer PK112A


Sal PAX 42BT




LD Systems Mix 10 G3 Active Speaker
Alto TS 415