Boxa activa FBT J15A
boxa activa fullrange
difuzor de 15" si driver de 1"
biamplificat
putere: 350W LF + 100W HF RMS class-D
frecventa de raspuns: 48Hz-20kHz
dispersie: 90° x 60°
DSP cu 4 preset-uri pentru EQ
XLR in/out, volum, 2x M10 (flanse), flansa de 35mm
incinta din plastic
dimensiuni: 410 x 663 x 387mm
greutate: 14 kg
FBT J15A
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | 900 W |
| SPL Maxim | 129 dB |
| Tehnologie | - |
| Difuzor medii-joase | 15'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Putere (RMS) | 450 W |
| Frecvență | 48 - 20 kHz |
| Intrare | XLR , RCA , JACK 6.3mm |
| Ieșire | XLR |
| Greutate | 14 kg |
Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandăSet Boxa
La comandă
FBT PROMaxX 112A

Yamaha DBR 10


Turbosound Milan M15
HK Audio Linear 3 Bass Power Pack