-Boxă activă în 2 căi
-Echipat cu un difuzor de 15" și un driver de 1"
-Putere: 1100 W
-Bandă de frecvențe: 36 Hz - 17 kHz
-Unghi de dispersie (O x V): 90 x 60 grade
-SPL (continuu/maxim): 125 dB/131 dB
-Dimensiuni: (I x L x A): 720 x 470 x 400 mm
-Greutate: 27 kg
-Preț pe bucată
Turbosound Milan M15
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | 1100 W |
| SPL Maxim | 131 dB |
| Tehnologie | - |
| Difuzor medii-joase | 15'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Putere (RMS) | 450 W |
| Frecvență | 36 - 17 kHz |
| Intrare | XLR , JACK 6.3mm |
| Ieșire | XLR |
| Greutate | 27 kg |
Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 04.mai.2026Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 05.mai.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 04.mai.2026Boxa Activa
La comandăBoxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 04.mai.2026Boxa Activa
La comandă
FBT J15A
Turbosound Milan M12





Alto TS 215 W