Omnitronic AZX-212A este o boxa activa, tip bas-reflex, cu un difuzor de joase-medii de 30 cm (12") si un driver de inalte de 3.5 cm (1.35").
Omnitronic AZX-212A
| Carcasă | Lemn |
| Putere (Peak) | 500 W |
| SPL Maxim | - |
| Tehnologie | - |
| Difuzor medii-joase | 12'' |
| Driver înalte | 1.35'' |
| Putere (RMS) | 250 W |
| Frecvență | 55 - 20 kHz |
| Intrare | XLR , JACK 6.3mm |
| Ieșire | XLR |
| Greutate | 19 kg |
Monitor Activ Coaxial
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Activa
În stocSet Boxa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
În stocBoxa activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Monitor Activ Coaxial
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Monitor Activ Coaxial
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Activa
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 04.mai.2026Set Boxa
La comandăBoxa Activa
La comandăBoxa Activa
La comandă
Omnitronic KM 112A
Behringer B112 MP3
HK Audio LINEAR 3 Compact Venue Pack
FBT Ventis 112MA
iHOS NAXOS 12A DSP





Yamaha DHR12M