Boxa pasiva Behringer B215 XL
Caracteristici:
Behringer Eurolive B215xl
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | - |
| SPL Maxim | - |
| Impedanță | 8 Ohm |
| Difuzor medii-joase | 15'' |
| Driver înalte | 1.75'' |
| Tip boxă | 2 cai |
| Putere (RMS) | 250 W |
| Frecvență | 55 - 20 kHz |
| Greutate | 17.6 kg |
| Dimensiuni | 69.5x44x33.5 cm |
Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 17.apr.2026Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Pasiva
În stocBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
În stoc
Behringer Eurolive B1520 PRO

Omnitronic AZX-215
Turbosound TPX152
Yamaha CBR 15
FBT Ventis 115M
