Boxa pasiva Behringer Eurolive Professional B1220pro, sunt cele mai puternice boxe pasive ale seriei profesionale BEHRINGER.
Echipat cu un difuzor de 12" si a unui driver de 1.75" din titan, aceste boxe pasive vor fi folosite la ogama diversa de aplicatii in spatii inchise sau deschise,
Behringer Eurolive Professional B1220 Pro
| Carcasă | Lemn |
| Putere (Peak) | - |
| SPL Maxim | 95 dB |
| Impedanță | 8 Ohm |
| Difuzor medii-joase | 12'' |
| Driver înalte | 1.75'' |
| Tip boxă | 2 cai |
| Putere (RMS) | 300 W |
| Frecvență | 55 - 18 kHz |
| Greutate | 25.1 kg |
| Dimensiuni | 63.8x39.7x40.6 cm , - |
Boxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăMonitor de Scena Pasiv
La comandăBoxa Pasiva
La comandă
Behringer Eurolive B1520 PRO

Omnitronic AZX-215

JBL PRX 412 M
FBT Ventis 112


Turbosound TCX-12

Yamaha CHR-12M
LD Systems SAT 442 G2