
-Boxă pasivă, în 2 căi
-1 difuzor de 12"
-1 driver de 1"
-Putere (continuu): 300 W
-Putere (max.): 1200W
-Impedanță: 8 Ohmi
-Bandă de frecvențe: 68 Hz - 20 kHz
-SPL maxim: 128 dB
-Dispersie (O x V): 90 x 60 grade
-Dimensiuni (I x L x A): 552 x 410 x 368 mm
-Greutate: 19.5 kg
-Preț pe bucată
Turbosound TCX-12
| Carcasă | Lemn |
| Putere (Peak) | 1200 W |
| SPL Maxim | 128 dB |
| Impedanță | 8 Ohm |
| Difuzor medii-joase | 12'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Tip boxă | 2 cai |
| Putere (RMS) | 300 W |
| Frecvență | 68 - 20 kHz |
| Greutate | 19.5 kg |
| Dimensiuni | 55.2x41x36.8 cm |
Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.mai.2026

















