Cu noua serie A-Line, Dynacord stabileste noi standade in segmentul boxelor mobile. Noua familie de boxe A-Line ofera 3 modele active si 3 modele pasive. Boxele din aceasta serie sunt ideale pentru concerte mici si mijlocii, aducand calitatea legendara Dynacord si la indemana celor ce dispun de bugete mai reduse. Aceste boxe ofera caracteristici la care nu v-ati fi asteptat.
- Dimensiuni : 607 x 362 x 340mm
Boxa Pasiva Dynacord A Line 112
| Carcasă | Lemn |
| Putere (Peak) | 1000 W |
| SPL Maxim | 124 dB |
| Impedanță | 8 Ohm |
| Difuzor medii-joase | 12'' |
| Driver înalte | 1.5'' |
| Putere (RMS) | 250 W |
| Greutate | 16 kg |
Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Monitor de Scena Pasiv
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026Boxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026Boxa Pasiva
În stoc
JBL JRX 212 M
Yamaha CHR-12M

Turbosound TPX152


FBT Ventis 112M
