Difuzor in 2 cai, Bass-reflex
Frecvente 54Hz- 20 kHz
Acoperirea unghiului H90' x V60' (Rotabil)
Frecventa crossover 2.5 kHz
Impedanta nominala - 8 Ohmi
Putere: 500w
SPL Maxim: 124 dB SPL
Difuzor bass: 12"
Bobina vocala: 2"
Diafragma 1,4"
Material, culoare: Placaj, negru
Dimensiuni: Înălțime (cm) 57,8 / Lăţime (cm) 35,9 / Adâncimea (cm) 34
Greutate: 13,7 kg
Manere: 1x varf
Conectori: SpeakON NL4MP x 2 (Parallel)
Yamaha CHR 12
| Carcasă | Lemn |
| Putere (Peak) | 1000 W |
| SPL Maxim | 124 dB |
| Impedanță | 8 Ohm |
| Difuzor medii-joase | 12'' |
| Driver înalte | 1.4'' |
| Tip boxă | Pasiv |
| Putere (RMS) | 500 W |
| Frecvență | 54 - 20 kHz |
| Greutate | 13.7 kg |
| Dimensiuni | - |
Monitor de Scena Pasiv
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăMonitor de Scena Pasiv
La comandăBoxa Pasiva
În stocBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandă
Yamaha CHR-12M
HK Audio CX-12 Left




FBT Ventis 112M
