
Boxa pasiva Dynacord D-lite D112
- dimensiuni : 429,5 x 596 x 320,5mm
Boxa Pasiva Dynacord D-lite D12
| Carcasă | Plastic |
| Putere (Peak) | 1200 W |
| SPL Maxim | 121 dB |
| Impedanță | 8 Ohm |
| Difuzor medii-joase | 12'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Putere (RMS) | 300 W |
| Greutate | 16 kg |
Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 10.apr.2026

















