Boxa pasiva profesionala JBL VRX 932 LA de 2 cai tip array. Forma curbata pentru aranjarea in grup - avand 3 drivere de compresie pe un arc continuu functioneaza acustic omogen ca si cum ar fi un singur driver
Cu ajutorul sistemului de suspensie si prindere putem folosi pe stativ sau agatat.
Soclu cu unghi dublu pentru montarea un stativ
JBL VRX 932 LA
| Carcasă | Lemn |
| Putere (Peak) | 3200 W |
| SPL Maxim | 130 dB |
| Tehnologie | - |
| Difuzor joase | - |
| Difuzor medii-joase | 12'' |
| Driver înalte | 1.5'' |
| Tip boxă | 2 cai |
| Putere (RMS) | 800 W |
| Ieșire | Speakon |
| Frecvență | 75 - 20 kHz , - |
| Intrare | Speakon |
| Dimensiuni | 34.3x59.7x37.6 cm |
| Greutate | 21 kg |
Subwoofer Pasiv
La comandăBoxa Line Array
La comandăBoxa Activa
La comandăSubwoofer Pasiv
La comandăBoxa Line Array
La comandăBoxa Line Array
La comandăBoxa Line Array
La comandăBoxa Pasiva
La comandă
JBL VRX 918s
HK Audio Cosmo C10

Turbosound Liverpool TLX212L


iHOS DILOS