Omnitronic AZX-208 este o boxa pasiva, tip bas-reflex, in 2 cai, avand un woofer de 20 cm (8") si un driver de 2.5 cm (1").
Omnitronic AZX-208
| Carcasă | Lemn |
| Putere (Peak) | 200 W |
| SPL Maxim | 111 dB |
| Impedanță | 8 Ohm |
| Difuzor medii-joase | 8'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Tip boxă | 2 cai |
| Putere (RMS) | 100 W |
| Frecvență | 65 - 18 kHz |
| Greutate | 9.3 kg |
| Dimensiuni | 31.5x49x31 cm |
Boxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.mai.2026Boxa Pasiva
În stocBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.mai.2026Boxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandă
Turbosound IP82 Inspire
LD Systems SAT 242 G2

Omnitronic AZX-210
FBT Ventis 108

HK Audio CX 8 Left



