Boxa pasiva pentru instalatii cu suport de perete inclus, difuzor de 8", driver de inalte de 1", acoperire 60° x 60°, putere manevrabila 120W RMS, SPL maxim 114 dB.
plaja de frecvente: 50 Hz - 20 kHz
cabinet MDF de 15 mm
dimensiuni: 274 x 410 x 243 mm
greutate: 7 kg
LD Systems SAT 82 G2
| Carcasă | Lemn |
| Putere (Peak) | - |
| SPL Maxim | 114 dB |
| Impedanță | 8 Ohm |
| Difuzor medii-joase | 8'' |
| Driver înalte | 1'' |
| Tip boxă | 2 cai |
| Putere (RMS) | 120 W |
| Frecvență | 50 - 20 kHz |
| Greutate | 7 kg |
| Dimensiuni | 27.4x41x24.3 cm |
Boxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
În stocBoxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.mai.2026Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.mai.2026Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.mai.2026Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Pasiva
La comandăBoxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 09.mai.2026Boxa Pasiva
La comandă
LD Systems SAT 442 G2

Turbosound TCS-61




JBL PRX 412 M
FBT Ventis 108
Omnitronic AZX-208

HK Audio CX 8 Left