TLX84 este o boxă line array compactă cu 2 difuzoare de 8 " ce oferă 1800 W putere, ideal pentru o gamă largă de aplicații de sunet în instalațiile fixe și portabile. TLX84 este proiectat să lucreze împreună cu LAKE DSP și amplificatoarele LAB GRUPPEN, oferind performanțe optime precum și flexibilitate considerabilă pentru foarte multe tipuri de evenimente de mare anvergură.
Turbosound Liverpool TLX84
| Carcasă | Lemn |
| Putere (Peak) | 1800 W |
| SPL Maxim | 127 dB |
| Tehnologie | - |
| Difuzor joase | 1x1" |
| Difuzor medii-joase | 2x8" |
| Driver înalte | 1'' |
| Tip boxă | Pasiv |
| Putere (RMS) | 450 W |
| Ieșire | Speakon |
| Frecvență | 58 - 20 kHz |
| Intrare | Speakon |
| Dimensiuni | - |
| Greutate | 27.9 kg |
Boxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026Boxa Line Array
La comandăBoxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026Subwoofer Pasiv
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026Subwoofer Pasiv
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026Boxa Line Array
La comandăBoxa Line Array
La comandăBoxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026Subwoofer Pasiv
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026Boxa Pasiva
La comandăSubwoofer Pasiv
La comandăBoxa Pasiva
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 15.apr.2026
Turbosound Liverpool TLX43
HK Audio Cosmo C8






JBL VRX 918s
FBT MITUS 206L
