
-Boxă pasivă, în 2 căi
-2 x difuzoare de 15"
-1 x driver de 1"
-Putere (max): 2000 W
-Impedanță: 4 Ohmi
-Bandă de frecvențe: 40 Hz - 20 kHz
-SPL maxim: 124 dB
-Sensibilitate: 97 dB
-Dispersie (O x V): 70 x 50 grade
-Dimensiuni (I x L x A): 1090 x 460 x 430 mm
-Greutate: 38.6 kg
Turbosound TPX153
| Carcasă | Lemn |
| Putere (Peak) | 2000 W |
| SPL Maxim | 130 dB |
| Impedanță | 4 Ohm |
| Difuzor medii-joase | 2x15" |
| Driver înalte | 1'' |
| Tip boxă | 3 cai |
| Putere (RMS) | 500 W |
| Frecvență | 40 - 20 kHz |
| Greutate | 38.6 kg |
| Dimensiuni | 109 x 46 x 43 cm |





















