
Tip: 2 lățime de bandă
Putere: 500 W
Putere RMS: 500 W
Sensibilitate: 99 dB
Impedanță: 4 Ohm
Difuzor bas: 15 "
Difuzor înalt: 2 "
Gama de frecvență: 42 Hz - 16 kHz
Adaptor 36 mm: Da
Lățime: 593 mm
Înălțime: 1163 mm
Adâncime: 491 mm
Greutate: 47,5 kg
Culoare: Negru
Yamaha C215V
| Carcasă | Lemn |
| Putere (Peak) | 2000 W |
| SPL Maxim | 132 dB |
| Impedanță | 4 Ohm |
| Difuzor medii-joase | 2x15" |
| Driver înalte | 2'' , - |
| Tip boxă | 2 cai |
| Putere (RMS) | 1000 W |
| Frecvență | 42 - 16 kHz |
| Greutate | 47.5 kg |
| Dimensiuni | 49.1x116.3x59.3 cm |




















