OMNITRONIC WC-3 PA wall speaker
Wall speaker
Aplications:
Omnitronic WC 3
| Carcasă | Plastic |
| Categorie | 100V Pasiv |
| Difuzor medii-joase | - |
| Dimensiuni | 200 x 105 x 275 mm |
| Driver înalte | - |
| Greutate | 1.5 kg |
| Potentiometru volum | Nu |
| Putere (Peak) | - |
| Putere (RMS) | 10 W |
| Set | Nu |
| SPL Maxim | - |
Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Perete 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
În stocBoxa Perete 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Driver Horn
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Coloana 100V
În stocBoxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Driver Horn
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026
Omnitronic CS-8 Black







