Difuzor cu gamă completă de 8", 100 V, 10 W RMS, Ø 235 mm
Omnitronic CS-8 Black
| Carcasă | Plastic |
| Categorie | 100V Pasiv |
| Difuzor medii-joase | 8'' |
| Dimensiuni | 60 x 250 mm |
| Driver înalte | - |
| Greutate | 2.1 kg |
| Potentiometru volum | Nu |
| Putere (Peak) | - |
| Putere (RMS) | 60 W |
| Set | Nu |
| SPL Maxim | - |
Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
În stocDriver Horn
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Gradina 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Perete 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Coloana 100V
În stocBoxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Tavan 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Perete 100V
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.mai.2026Boxa Coloana 100V
La comandăBoxa Tavan 100V
La comandă
Omnitronic CS 8 White








